Фото


Проведено семінар щодо використання системи управління навчанням JetIQ
23 жовтня о 14.15  продовжилася робота Семінару "Створення електронних ресурсів для змішаного навчання студентів в середовищі системи підтримки навчального процесу JetIQ" для викладачів університету згідно програми реалізації змішаного навчання ВНТУ.
Семінар проходить під керівництвом завідувача навчально-методичним відділом Громової Л. П. Лектором семінару є к.т.н., доц. каф. ПЗ Коваленко О.О. Допомогу у проведенні семінару забезпечують співробітники ЦДО ВНТУ.
Темою Семінару є "Створення електронних ресурсів для змішаного навчання: мета, основні етапи, особливості. Демонстрація прикладів ресурсів змішаного навчання" На семінарі підвищення педагогічної майстерності були присутні зареєстровані на Семінар викладачі.
Семінар заплановано проводити у вигляді практичних занять з метою отримання навиків роботи в системі JetIQ та створення викладачами власних електронних ресурсів для реалізації електронного середовища навчання студентів ВНТУ.
На семінарі було виконано наступні завдання:
1. Всі присутні викладачі були зареєстровані в явочний листок
2. Були встановлені паролі доступу до системи JetIQ
3. Викладачі :
• створили навігатор навчальних ресурсів (ННР) власної дисципліни
• навчилися підключати електронні ресурси до ННР з власного та університетського репозиторію
• навчилися створювати тести та були ознайомленні з правилами і методикою оформлення тестових питань
• отримали практичні поради під час самостійного виконання основних завдань.
Участь у Семінарі передбачає одержання сертифікату про підвищення кваліфікації викладача за результатами навчання та апробації методів змішаного навчання, наявності електронних ресурсів та їх використання студентами в навчальному процесі, зокрема, методичних рекомендацій, електронних конспектів лекцій, завдань до аудиторної та самостійної роботи студентів, тестових завдань.
докладно...

опублік. Шепітко Тетяна Володимирівна