Затверджено план роботи  семінару та освітню програму професійного розвитку (підвищення кваліфікації) викладачів ВНТУ  "Створення електронних ресурсів для змішанного навчання студентів в середовищі системи підтримки навчального процесу JetIQ" на 2019-2020 н.р.

Заняття семінару будуть проводитися в рамках підвищення кваліфікації викладачів університету за програмою «Створення електронних ресурсів для змішаного навчання студентів в середовищі системи управління навчанням JetIQ» на 2019-2020 рр. під керівництвом завідувача науково-методичним відділом Громової Л.П. за участі директора ЦДО ВНТУ та керівника проекту JetIQ к.т.н., доц. каф. АІВТ ФКСА Паламарчука Є.А., співрозробника та технічного виконавця проекту JetIQ к.т.н., доц. каф. ПЗ Коваленко О.О. та інженера ЦДО Шепітко Т.В.
Метою семінару є отримання базових знань та практичних навиків, необхідних для роботи викладача в електронній системі JetIQ для реалізації елементів електронного змішанного навчання студентів у ВНТУ.
Завдання для слухачів курсів:
1. Ознайомитись з теоретико-практичними методиками запровадження системи змішаного навчання в навчальному закладі.
2. Створити та опублікувати в навігаторі навчальних ресурсів (ННР) дисципліни всі види електронних ресурсів для вибраної дисципліни.
3. Запровадити методику змішаного навчання з використанням електронних ресурсів для вибраної слухачем курсу дисципліни.
4. Продемонструвати створені електронні ресурси на підсумкових заняттях семінару та на кафедрах.
Підсумкова робота рекомендується до сертифікації за умови наявності електронних ресурсів, їх наповненості і обов`язкового мінімальному рейтингу використання.
Запрошуємо всіх викладачів ВНТУ прийняти участь в роботі Семінару.
Місце проведення занять — навчально-методичний відділ, ЦДО ВНТУ
Для реєстрації необхібно звернутися до Громової Л.П. або на ЦДО ВНТУ.
План роботи Семінару та Освітню програму можна переглянути тут
 

опублік. Шепітко Тетяна Володимирівна