Проведено семінар щодо використання системи управління навчанням JetIQ


30 жовтня проведено друге заняття семінару "Створення електронних ресурсів для змішаного навчання студентів в середовищі системи підтримки навчального процесу JetIQ" для викладачів університету згідно програми реалізації змішаного навчання ВНТУ.

Семінар проходить під керівництвом завідувача навчально-методичним відділом Громової Л. П. Лектором семінару є к.т.н., доц. каф. ПЗ Коваленко О.О. Допомогу у проведенні семінару забезпечують співробітники ЦДО ВНТУ.

Темою семінару є "Лекція з елементами дискусії та обговорення. Електронні ресурси змішаного навчання. Види ресурсів. Відкриті електронні ресурси".

Для нових учасників продовжується  знайомство з основними модулями системи управління навчанням JetIQ, зокрема, на семінарі було виконано наступні завдання:
1. Проведено навчання викладачів для роботи з власними електронними ресурсами в персональному кабінеті в основних модулях – мій репозиторій, навігатор навчальних ресурсів моїх дисциплін, електронний журнал викладача, "Тест-IQ" .
2. Знайомство з можливостями системи JetIQ для реалізації змішаної форми навчання студентів.
Викладачі :

  • отримали практичні поради під час самостійного виконання основних завдань.
  • висловили побажання щодо запровадження додаткових повідомлень для викладача під час роботи з інструментарієм для розробки тестів Тест-IQ.
Участь у Семінарі передбачає одержання сертифікату про підвищення кваліфікації викладачів за результатами навчання та апробації методів змішаного навчання, наявності електронних ресурсів та їх використання студентами в навчальному процесі, зокрема, методичних рекомендацій, електронних конспектів лекцій, завдань до аудиторної та самостійної роботи студентів, тестових завдань.

Наступні заняття плануються проводити по графіку кожну середу о 14.00, запрошуються всі бажаючі для впровадження формату електронного навчання, документообігу та тестування  згідно програми реалізації змішаного навчання ВНТУ.

 

опублік. Шепітко Тетяна Володимирівна