Проведено семінар щодо використання системи управління навчанням JetIQ

Вчора 13 листопада відбулося чергове заняття семінару Створення електронних ресурсів для змішаного навчання студентів в середовищі системи підтримки навчального процесу JetIQ" для викладачів університету згідно програми реалізації змішаного навчання ВНТУ. 

Семінар проходить під керівництвом завідувача навчально-методичним відділом Громової Л.П. Лектором семінару є к.т.н., доц. каф. ПЗ Коваленко О.О. Допомогу у проведенні семінару забезпечують співробітники ЦДО ВНТУ.

Семінар було присвячено темі "Публікація силабусів (робочих програм) на jet-сайті JetIQ".

Учасники Семінару отримали всі необхідні консультації та здійснили публікацію підготовлених силабусів (робочих програм) на jet-сайтах кафедр в системі JetIQ.

Зокрема, для публікації силабусів було виконано наступні кроки:
1. Публікацію в модулі "Мій репозиторій". Необхідно звернути увагу на вид публікації -
РП або силабус.
2. Прикріплення в навігаторі дисципліни.
3. Перегляд силабусу (або/і робочої програми) в закладці jet-cайту Силабуси.

Участь у Семінарі передбачає одержання сертифікату про підвищення кваліфікації викладачів за результатами навчання та апробації методів змішаного навчання, наявності електронних ресурсів та їх використання студентами в навчальному процесі, зокрема, методичних рекомендацій, електронних конспектів лекцій, завдань до аудиторної та самостійної роботи студентів, тестових завдань.

Наступні заняття плануються проводити по графіку кожну середу о 14.00, запрошуються всі бажаючі для впровадження формату електронного навчання, документообігу та тестування  згідно програми реалізації змішаного навчання ВНТУ.


 

опублік. Шепітко Тетяна Володимирівна